CZK | EUR
Zboží skladem a okamžité odeslání

Zboží objednané v pracovní dny do 11 hodin dopoledne odejde ješte týž pracovní den.

Odpuzovače hlodavců a kun

Kvalitní a prověřené odpuzovače myší, lasiček a kun, které pracují v ultrazvukové oblasti (nejsou pro člověka slyšitelné). Fungují na principu generování nepravidelných ultrazvukových signálů v dostatečné intenzitě a proměnlivosti tak, aby si na ně myši, jiní hlodavci ani kuny jednoduše nezvykli.

V naší nabídce máme tři typy - nejlevnější žlutý odpuzovač je určen pro místa, kde není elektrický proud a je napájen 9V baterií. Pokud zakoupíte tento odpuzovač u nás, dáme Vám 9V baterii jako dárek zdarma. Žlutý odpuzovač je účinný do 150m2. Výdrž baterie v odpuzovači se pohybuje od 10-ti měsíců až do 2let podle okolní teploty prostředí, kde odpuzovač používáte.

Dalším typem v naší nabídce je oranžový odpuzovač s účinností do 250m2. Ten je již napájen z elektrické zásuvky 230V. Pokud si tento odpuzovač zakoupíte u nás, dostanete k němu napájecí adaptér do zásuvky zdarma. (Pozor, konkurence uvádí cenu odpuzovače obvykle bez tohoto napájecího adaptéru). Díky napájení ze zásuvky nemusíte v oranžovém odpuzovači vyměňovat bateri a náklady na elektrickou energii jsou do 8Kč/měsíčně.

Nejvýkonnějším typem v naší nabídce je červený odpuzovač hlodavců s účinností až 500m2. Je opět napájen ze zásuvky 230V a dáváme k němu napájecí adaptér zdarma. Je určen pro větší prostory jako jsou velké půdy, výrobní haly nebo třeba pekařství.

Popis produktu

V nabídce máme tři typy - žlutý do 150m2 napájený z 9V baterie (9V baterii přibalujeme zdarma), oranžový s účinností do 250m2 napájený ze zásuvky 230V (napájecí adaptér přibalujeme zdarma) a červený s účinností do 500m2 a napájením ze zásuvky (napájecí adaptér přibalujeme zdarma).

Všechny odpuzovače v naší nabídce jsou vyráběny v plastových krabičkách o rozměrech 105x60x40mm a jsou vybaveny montážními úchyty. Pomocí dvou šroubků můžete jednoduše odpuzovač upevnit například na zeď. Hmotnost odpuzovače je necelých 100g (podle typu) a tak není problém jej upevnit i například pomocí oboustranné lepící pásky nebo jen volně položit. Pracovní teplota okolí může být od -20° do + 60°C a tak se nemusíte bát umístit odpuzovač ani na horkou půdu.

Odpuzovače - plašiče z naší nabídky pracují na tak vysoké frekvenci, že neruší ani běžná domácí zvířata jako jsou psi, kočky nebo například slepice. Vyjímkou jsou jen křečci, potkani, laboratorní myši a potkani pěstovaní jako domácí mazlíčci. Těm by se to samozřejmě nelíbilo.

K dispozici jsou tyto varianty produktu

Žlutý odpuzovač do 150m² včetně baterie

fotografie Žlutý odpuzovač do 150m² včetně baterie

Kvalitní odpuzovač na 9V baterii
Účinný do 150m²
Alkalická 9V baterie v balení ZDARMA

25.00 €